Sleva!
Žárovka LED Classic A70 / E27 / 16 W (120 W) / 1901 lm / teplá bílá ZQ5E71 Bezpečná Platba
Původní cena byla: 120,00 Kč.48,00 KčAktuální cena je: 48,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| patice (uchycení žárovky) | E27 |
|---|---|
| barva světla | teplá bílá |
| náhrada za žárovku | 120 W |
| příkon | 16 W |
| světelný tok | 1 901 lm |
| rozměr | 71 × 71 × 142mm |
|---|---|
| řada | CLASSIC |
| stmívatelná | ne |
| tvar | A70 |
| teplota chromatičnosti | 2 700 K |
| úhel vyzařování | 180° |
| napětí | 230 V~/50 Hz |
| index podání barev (CRI) | 80 |
| energetická třída | E |
| životnost | 30 000 hodin |
| technologie | LED |





