Sleva!
Bezpečná Platba Řetěz vánoční LED, 4 m, venkovní i vnitřní, teplá bílá, časovač D4AW01
Původní cena byla: 269,00 Kč.107,60 KčAktuální cena je: 107,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| použití | venkovní i vnitřní |
|---|---|
| časovač | ano |
| dálkový ovladač | ne |
| typ napájení | síťový adaptér |
| počet LED | 40 |
| LED mezera | 10 cm |
| velikost LED | 5 mm |
| délka přívodu | 5 m |
| pro výšku stromu | 100 cm |
| barva drátu | zelená |
| příkon | 2,4 W |
| vstupní napětí | 230 V AC |
| výstupní napětí | neuvádí se |
| možnost propojení | ne |
| krytí | IP44 |
| životnost | 10 000 hodin |
| materiál | PVC |
| záruční doba | 2 roky |





