Sleva!
Cenově Výhodný Prodlužovačka 10 m 3 zásuvky 1mm P0310
Původní cena byla: 309,00 Kč.123,60 KčAktuální cena je: 123,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
*Bílý prodlužovací přívod, 3 zásuvka s délkou 10 m a průřezem vodiče 1
mm2.
*Vhodný pro maximální zátěž 10 A max. Prodlužovací přívod 10 m na 230 V~
slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka
nedosáhne.
*Popis výrobku:
| délka | 10 m |
|---|---|
| počet zásuvek | 3× 2P + PE |
| vypínač | ne |
| napětí/proud | 250 V~/10 A max. |
| barva | bílá |
| vodič | H05VV-F3G 1 mm&178; |
| dětské clonky | ano |
| typ izolace | PVC |
| materiál zásuvky a vidlice | plast |
| USB výstup | ne |
| max. zátěž | 2 300 W |





