Sleva!
Kabel prodlužovací na bubnu 4 zásuvky 25 m / červený / PVC / 230 V / 1 mm2 P194252 Koupit Online
Původní cena byla: 899,00 Kč.359,60 KčAktuální cena je: 359,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| délka | 25 m |
|---|---|
| průřez vodiče | 1,0 mm² |
| produkt | buben s pohyblivým středem |
| napětí | 230 V~ |
| proud | 10 A |
| krytí | IP20 |
| počet zásuvek | 4 |
| typ izolace | PVC |
| další funkce | vodící oko, brzda cívky |
|---|---|
| tepelná pojistka | ano |
| vodič | H05VV-F3G |
| barva kabelu | červená |
| zatížení rozvinutého | 10 A max./2 300 W |
| max. zatížení navinutého | 4,8 A max./1 100 W |
| dětské clonky | ne |
| rozměr | 240 mm |
| záruční doba | 2 roky |





