Sleva!
Novinka Žárovka LED Classic A60 13 W(100W)1521 lm E27 teplá bílá ZQ5E61
Původní cena byla: 89,00 Kč.44,50 KčAktuální cena je: 44,50 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
patice
(uchycení žárovky)
E27
barva
světla
teplá
bílá
náhrada
za žárovku
100
W
příkon
13
W
světelný
tok
1
521 lm
(uchycení žárovky)
světla
bílá
za žárovku
W
W
tok
521 lm
| rozměr | 60 × 60 × 120mm |
|---|---|
| řada | CLASSIC |
| stmívatelná | ne |
| tvar | A60 |
| teplota chromatičnosti | 2 700 K |
| úhel vyzařování | 180° |
| napětí | 230 V~/50 Hz |
| index podání barev (CRI) | 80 |
| energetická třída | E |
| životnost | 30 000 hodin |
|---|---|
| technologie | LED |
| počet čipů | neuvádí se |
| typ čipů | SMD |
| účiník | 0,50 |
| počet spínacích cyklů | 30 000 |
| světelná účinnost | 117 lm/W |





