Sleva!
Ostatní
parametry
Originální Prodlužovačka 10 m P0110
Původní cena byla: 326,00 Kč.130,40 KčAktuální cena je: 130,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
*Prodlužovací
přívod 10 m na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná
zásuvka nedosáhne.
Nejdůležitější
parametry
| počet zásuvek | 1× 2P + PE |
|---|---|
| délka | 10 m |
| vypínač | ne |
| barva | bílá |
Ostatní
parametry
| napětí/proud | 250 V~/10 A max. |
|---|---|
| USB výstup | ne |
| max. zátěž | 2 300 W |
| vodič | H05VV-F3G 1 mm&178; |
| materiál zásuvky a vidlice | plast |
| typ izolace | PVC |
| dětské clonky | ano |





