Sleva!
*Ostatní parametry
Poslední Šance Svíčka hřbitovní LED, 2× C, červená, časovač
Původní cena byla: 107,00 Kč.42,80 KčAktuální cena je: 42,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
*Parametry
| produkt | hřbitovní svíčka |
|---|---|
| barva světla | teplá bílá |
| rozměr | 7 × 12,5 cm |
| použití | venkovní i vnitřní |
*Ostatní parametry
| časovač | ano |
|---|---|
| dálkový ovladač | ne |
| typ napájení | baterie (2× C) |
| zdroj svícení | LED |
| počet LED | 1 |
| příkon | 0,06 W |
| vstupní napětí | neuvádí se |
| výstupní napětí | 3 V DC |
| krytí | IP44 |
| životnost | 10 000 hodin |
| materiál | plast |





