Sleva!
Řetěz vánoční LED, 8 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, časovač D4AC02 Must-Have
Původní cena byla: 320,00 Kč.128,00 KčAktuální cena je: 128,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| použití | venkovní i vnitřní |
|---|---|
| časovač | ano |
| dálkový ovladač | ne |
| typ napájení | síťový adaptér |
| počet LED | 80 |
| LED mezera | 10 cm |
| velikost LED | 5 mm |
| délka přívodu | 5 m |
| pro výšku stromu | 140 cm |
| barva drátu | zelená |
| příkon | 3,6 W |
| vstupní napětí | 230 V AC |
| výstupní napětí | neuvádí se |
| možnost propojení | ne |
| krytí | IP44 |
| životnost | 10 000 hodin |
| materiál | PVC |
| záruční doba | 2 roky |





