Sleva!
Vysoce Kvalitní Žárovka LED Classic A60 / E27 / 7 W (60 W) / 806 lm / teplá bílá ZQ5E41
Původní cena byla: 59,00 Kč.29,50 KčAktuální cena je: 29,50 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
*Technické informace:
| patice (uchycení žárovky) | E27 |
|---|---|
| barva světla | teplá bílá |
| náhrada za žárovku | 60 W |
| příkon | 7 W |
| světelný tok | 806 lm |
| rozměr | 60 × 60 × 107mm |
|---|---|
| řada | CLASSIC |
| stmívatelná | ne |
| tvar | A60 |
| teplota chromatičnosti | 2 700 K |
| úhel vyzařování | 180° |
| napětí | 230 V~/50 Hz |
| index podání barev (CRI) | 80 |
| energetická třída | E |
| životnost | 30 000 hodin |





