Sleva!
Žárovka LED Classic A67 17W E27 teplá bílá ZQ5173 Levný
Původní cena byla: 178,00 Kč.71,20 KčAktuální cena je: 71,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| Značka | EMOS Lighting |
|---|---|
| Obecné číslo | ZQ5173 |
| Produktové číslo | 1525733248 |
| EAN | 8592920110386 |
| patice (uchycení žárovky) | E27 |
|---|---|
| barva světla | teplá bílá |
| náhrada za žárovku | 120 W |
| příkon | 17 W |
| světelný tok | 1 900 lm |
| rozměr | 143 × 67 × 67mm |
|---|---|
| řada | CLASSIC |
| stmívatelná | ne |
| tvar | A67 |
| teplota chromatičnosti | 2 700 K |
| úhel vyzařování | 200° |
| napětí | 230 V~/50 Hz |
| index podání barev (CRI) | 80 |
| energetická třída (od 1.9.2021) | E |
| životnost | 30 000 hodin |
| technologie | LED |
| počet čipů | neuvádí se |
| typ čipů | SMD |
| účiník | 0,55 |
| počet spínacích cyklů | 25 000 |
| světelná účinnost | 112 lm/W |
| záruční doba | 3 roky |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |





