Sleva!
Značkový Žárovka LED CLS Candle 2,5W (32W) 350lm E14 teplá bílá ZQ3D11
Původní cena byla: 43,00 Kč.21,50 KčAktuální cena je: 21,50 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Objednací číslo | ZQ3D11 |
| Produktové číslo | 1525731226 |
| EAN | 592920127131 |
| patice (uchycení žárovky) | E14 |
|---|---|
| barva světla | teplá bílá |
| náhrada za žárovku | 32 W |
| příkon | 2,5 W |
| světelný tok | 350 lm |
| rozměr | 35 × 35 × 103mm |
|---|---|
| řada | CLASSIC |
| stmívatelná | ne |
| tvar | svíčka |
| teplota chromatičnosti | 2 700 K |
| úhel vyzařování | 240 |
| napětí | 230 V~/50 Hz |
|---|---|
| index podání barev (CRI) | 80 |
| energetická třída | D |
| životnost | 30 000 hodin |
| technologie | LED |





